Profesjonalna lakiernia samochodowa

Nowoczesna lakiernia oraz wykwalifikowana kadra lakierników samochodowych jest niewątpliwie podstawą do najwyższej jakości napraw renowacyjnych samochodów osobowych i dostawczych oraz utrzymywania krótkich terminów realizacji. Prace przygotowawcze prowadzone są w wydzielonej strefie, jaką jest pracownia lakiernicza. Doświadczony lakiernik samochodowy z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia, będącego w naszym posiadaniu, idealnie odtworzy oryginalny kolor poprzez „zczytanie” go z samochodu. Bezpyłowa kabina lakiernicza zapewnia nie tylko wysoką jakość usługi, ale również komfort pracy naszym lakiernikom samochodowym.

Stosowane przez nas materiały lakiernicze spełniają wszelkie normy środowiskowe, a przy tym są trwałe i co najważniejsze gwarantują estetykę polakierowanego pojazdu.

    Wyposażenie lakierni:
  • Pracownia lakiernicza
  • Kabina lakiernicza z „suszarką”, bezpyłowa
  • Komputerowy system doboru kolorów
  • Materiały lakiernicze
  • Mieszalnia lakierów wodnych
  • Urządzenia pomocnicze

Lakiernik samochodowy

Nasi technicy udzielą wszelkiej pomocy w wypełnieniu druków, zgłoszeniu szkody do firmy ubezpieczeniowej jak również do banku lub leasingu.

Jak każda dziedzina, również lakiernictwo samochodowe podlega nieustannemu rozwojowi. Stawia to przed nami zadanie stałego podnoszenia wiedzy i umiejętności w tym zakresie. Współczesny lakiernik samochodowy poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach organizowanych przez głównych producentów materiałów i urządzeń związanych z lakiernictwem jest w stanie spełnić wymogi najwyższych standardów. W naszej firmie istnieje cały zespół doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych lakierników, którzy „idą z duchem czasu” i dzięki temu gwarantują naszym klientom wykonanie powłoki lakierniczej wręcz fabrycznej jakości. I o to chodzi, nie ma nic bardziej satysfakcjonującego od poczucia dobrze wykonanej pracy i zadowolenia naszych klientów.

Współpracujemy z największymi ubezpieczycielami w Polsce
Dogodna lokalizacja: pomiędzy autostradą A2 a trasą S2.