Blacharstwo samochodowe

Nasza firma, obok lakiernictwa, zajmuje się naprawami blacharskimi powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych wszelkich marek. Obsługujemy zarówno floty samochodowe, jak i klientów indywidualnych. Naprawy blacharskie wymagają niezwykłej precyzji, by przywrócić pojazdowi jego pierwotny wygląd, dlatego blacharnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt naprawczo-pomiarowy oraz inne urządzenia wspomagające:

  • Ramę pomiarowo – naprawczą
  • Urządzenie diagnostyczne karoserii
  • Przecinarki
  • Urządzenia spawalnicze
  • Ramę blacharską
  • Narzędzia do usuwania wgnieceń

Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w holowaniu uszkodzonego samochodu do warsztatu, rozliczenie bezgotówkowe tzn. zleceniodawca nie angażuje własnych środków finansowych w proces remontowy i samochód zastępczy. Naprawy blacharskie wyceniamy w systemie Audatex.

Naprawy blacharskie

Obok nowoczesnych urządzeń wielkim atutem naszego warsztatu są doświadczeni blacharze, których cechuje najwyższa staranność. Naprawy blacharskie w ich wykonaniu to prawdziwa sztuka: pojazdy wyglądem nie odbiegają od fabrycznie nowych. Nie spoczywamy na laurach, systematycznie nasi fachowcy szkolą się w najnowszych rozwiązaniach napraw blacharskich. Nowoczesny sprzęt, wysoko wykwalifikowani pracownicy, stworzone warunki pracy, powoduje że spełniamy najbardziej surowe kryteria Autoryzowanej Stacji Obsługi.

Współpracujemy z największymi ubezpieczycielami w Polsce
Dogodna lokalizacja: pomiędzy autostradą A2 a trasą S2.