Oferta flotowa

Mamy przyjemność złożyć Państwu ofertę współpracy w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych samochodów będących w Państwa użytkowaniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nasza firma skutecznie i bezproblemowo obsługuje duże floty samochodowe.

Naszą firmę wyróżnia najwyższa jakość wykonywanych napraw jak również krótkie terminy ich realizacji, osiągamy to dzięki wysokiej klasy wyposażeniu zakładu oraz wykwalifikowanej i doświadczonej załodze.

Naszym atutem jest świadczenie usług "door to door", jesteśmy w stanie odebrać Państwa samochód w promieniu 150 km od Warszawy przez całą dobę. Posiadamy samochody zastępcze osobowe oraz samochód typu Boxer bankowóz.

Firma Auto-Fit udziela wszelkiej pomocy przy zgłaszaniu i likwidacji szkód. Posiadamy umowy na samolikwidację z firmami ubezpieczeniowymi: PZU S.A., Warta S.A., AVIVA S.A. natomiast z pozostałymi firmami rozliczamy się na podstawie ubezpieczeń.

Naszą pełną ofertę można zobaczyć w zakładce oferta.

Jesteśmy przekonani że współpraca z nami przyniesie Państwu wymierne korzyści w postaci dobrze i sprawnie naprawionego samochodu.

Współpracujemy z największymi ubezpieczycielami w Polsce
Dogodna lokalizacja: pomiędzy autostradą A2 a trasą S2.