USŁUGI

Blacharstwo

Nasza firma, obok lakiernictwa, zajmuje się naprawami blacharskimi powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych wszelkich marek. Obsługujemy zarówno floty samochodowe, jak i klientów indywidualnych. Naprawy blacharskie wymagają niezwykłej precyzji, by przywrócić pojazdowi jego pierwotny wygląd, dlatego blacharnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt naprawczo-pomiarowy oraz inne urządzenia wspomagające. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w holowaniu uszkodzonego samochodu do warsztatu, rozliczenie bezgotówkowe tzn. zleceniodawca nie angażuje własnych środków finansowych w proces remontowy i samochód zastępczy. Naprawy blacharskie wyceniamy w systemie Audatex.”

Lakiernictwo

Nowoczesna lakiernia oraz wykwalifikowana kadra lakierników samochodowych jest niewątpliwie podstawą do najwyższej jakości napraw renowacyjnych samochodów osobowych i dostawczych oraz utrzymywania krótkich terminów realizacji. Prace przygotowawcze prowadzone są w wydzielonej strefie, jaką jest pracownia lakiernicza. Doświadczony lakiernik samochodowy z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia, będącego w naszym posiadaniu, idealnie odtworzy oryginalny kolor poprzez „zczytanie” go z samochodu. Bezpyłowa kabina lakiernicza zapewnia nie tylko wysoką jakość usługi, ale również komfort pracy naszym lakiernikom samochodowym. Stosowane przez nas materiały lakiernicze spełniają wszelkie normy środowiskowe, a przy tym są trwałe i co najważniejsze gwarantują estetykę polakierowanego pojazdu. Jak każda dziedzina, również lakiernictwo samochodowe podlega nieustannemu rozwojowi. Stawia to przed nami zadanie stałego podnoszenia wiedzy i umiejętności w tym zakresie. Współczesny lakiernik samochodowy poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach organizowanych przez głównych producentów materiałów i urządzeń związanych z lakiernictwem jest w stanie spełnić wymogi najwyższych standardów. W naszej firmie istnieje cały zespół doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych lakierników, którzy „idą z duchem czasu” i dzięki temu gwarantują naszym klientom wykonanie powłoki lakierniczej wręcz fabrycznej jakości. I o to chodzi, nie ma nic bardziej satysfakcjonującego od poczucia dobrze wykonanej pracy i zadowolenia naszych klientów.

Przygotowanie aut do sprzedaży

Usługa przewidziana jest dla wszystkich klientów chcących sprzedać swój samochód i uzyskać za niego najwyższą możliwą cenę. Zarysowania czy wgniecenia znacznie obniżają finalną kwotę, za jaką pojazd może zostać odsprzedany. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy w ramach pomocy sprzedażowej wykonanie usługi blacharsko-lakierniczej w celu “odświeżenia” wyglądu pojazdu. Co więcej, sporządzimy profesjonalny materiał zdjęciowy gotowy do opublikowania na portalach aukcyjnych przez sprzedającego, a sam pojazd wróci do właściciela we wcześniej umówionym terminie.

Dane kontaktowe

Auto-Fit
05-800 Pruszków
ul. Kolejowa 1

poniedziałek - piątek
7 - 18
sobota
7 - 12

Zapisz się do newslettera

Potrzebujesz pomocy? 

Działamy na terenie całej Polski

Auto-Fit 2020 © by Marton Design
2

Wróć do góry